Кабмін пропонує розширити економічні можливості жінок

Кабмін пропонує розширити економічні можливості жінок

Укрінформ
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт щодо удосконалення правового регулювання та заборони дискримінації працюючих жінок під час вагітності, пологів та вигодовування дитини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що чинне трудове законодавство містить низку застарілих норм, що не відповідають сучасним економічним реаліям та обмежують трудові права жінок. Уряд вважає, що важливо зміцнити систему соціально-трудових гарантій найвразливіших категорій жінок – вагітних, жінок, які нещодавно народили, і які доглядають за немовлятами.

Ухвалений проєкт закону пропонує: заборонити на рівні законодавства дискримінацію в трудових відносинах за ознакою вагітності, скасувати низку обмежень для праці жінок, що забезпечить їм повноцінну реалізацію права на працю, надати гарантії жінкам на період проходження рекомендованих лікарем медичних обстежень, що проводяться у зв’язку з вагітністю, удосконалити процедуру надання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами з метою недопущення зменшення післяпологової частини цієї відпустки.

Очікується, що реалізація законопроєкту сприятиме зміцненню системи гарантій правового захисту працюючих жінок під час вагітності, пологів і вигодовування дитини, батьків, які поєднують роботу з сімейними обов’язками, а також дозволить імплементувати низку міжнародних трудових стандартів у сфері охорони материнства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-