Венедіктова обговорила із делегацією Світового банку взаємодію у сфері повернення активів

Венедіктова обговорила із делегацією Світового банку взаємодію у сфері повернення активів

Фото
Укрінформ
Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова обговорила із делегацією Світового банку взаємодію у сфері повернення активів, незаконно виведених з України, та боротьбу з корупцією.

Як передає Укрінформ, про це Венедіктова повідомила у Фейсбуці.

«Плідна зустріч із регіональним директором у справах країн Східної Європи Арупом Банерджі, провідним економістом та керівником програми з економічної політики Світового банку у Східній Європі Карлісом Смітсом і провідним фахівцем банку з питань фінансового сектору Лаурою Поп. Світовий банк давно підтримує Україну в питаннях розвитку антикорупційних органів і готовий допомагати в розбудові цієї інфраструктури», - зазначила Венедіктова.

За її словами, боротьба з корупцією нині – «спільна відповідальність для всіх правоохоронних та державних органів».

«Ще один ключ до успішного розвитку держави – судова реформа. І громадяни України, і іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами в країні з верховенством права, а не корупції, знати, що вони захищені від протиправних діянь», - підкреслила Венедіктова.

Венедіктова обговорила із делегацією СБ взаємодію у сфері повернення активів

На зустрічі обговорили перспективи взаємодії у сфері повернення активів, незаконно виведених з України.

«Це питання ми постійно піднімаємо на міжнародному рівні. Нам потрібна спільна дорожня карта з повернення активів, а також експертна підтримка Світового банку для розробки дієвих механізмів. Також ми відкриті до обміну досвідом у сфері обігу криптовалюти», - заявила Венедіктова.

За словами генпрокурора, Банерджі високо оцінив зусилля України із розвитку антикорупційних структур та реформу прокуратури, відзначивши що «наразі будується справді нова інституція».

Як повідомляв Укрінформ, 11 листопада Венедіктова обговорила з компетентними органами Люксембургу співпрацю у боротьбі з відмиванням коштів та повернення активів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-