Уряд ліквідовує державний концерн «Укрторф»

Уряд ліквідовує державний концерн «Укрторф»

Укрінформ
Кабінет Міністрів ліквідовує державний концерн «Укрторф» у зв’язку із недоцільністю подальшого функціонування. Серед головних причин - зниження основних фінансово-господарських показників підприємств, які входять до його складу.

Відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання у середу, 17 листопада., повідомляє кореспондент Укрінформу

Зазначається, що головно метою діяльності концерну є забезпечення сприятливих умов для зміцнення матеріально-технічної бази підприємств-учасників, підвищення їх ефективності виробництва та конкурентоспроможності продукції на ринку, а також виконання державних програм і замовлень.

Однак «Укрторф» не виконав поставленні завдання, зокрема не вживав достатніх заходів для досягнення основної мети, визначеної його статусом, що призвело до зниження основних фінансово-господарських показників підприємств-учасників концерну, а також неефективних результатів його діяльності.

А відтак, уряд прийняв рішення ліквідували ДК «Укрторф» у зв’язку із недоцільністю подальшого функціонування, а також створити відповідну комісію, яка в шестимісячний термін повинна подати до Кабміну на затвердження ліквідаційний баланс концерну.

Як повідомляв Укрінформ, державний концерн «Укрторф» утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №689 від 3 травня 2007 року. До його складу увійшли 9 державних підприємств: Волиньторф, Житомирторф, Київторф, Реммашторф, Поділляторф, Рівнеторф, Сумиторф, Укрінспаливо та Чернігівторф.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-