Мінфін планує запустити фінансовий лізинг на житло

Мінфін планує запустити фінансовий лізинг на житло

Укрінформ
Міністерство фінансів обіцяє невдовзі анонсувати запуск нового інструменту кредитування житла - фінансовий лізинг під 5%.

Про це в ході підписання 1000 договору за державною програмою «Доступна іпотека 7%» сказав заступник міністра фінансів України з питань європейської інтеграції, голова ради Фонду розвитку підприємництва Юрій Драганчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо запускати нову державну компанію Укфінжитло, яка пропонуватиме додаткові продукти для осіб, що отримують зарплату з бюджету: вчителі, лікарі. Там буде новий інструмент - фінансовий лізинг під 5%, який дасть змогу людям, що працюють в бюджетній сфері і отрмують менші зарплати, отримати пільгове житло. Держава має забезпечити цих людей житлом. Найближчим часом ми анонсуємо запуск і перші іпотечні договори", - сказав Драганчук.

Він також зауважив, що завдяки програмі «Доступна іпотека 7%» ринок кредитування житла пожвавився вперше за багато років. Це свідчить про те, що іпотека стає популярнішою і доступнішою.

Читайте також: За програмою «Доступна іпотека» ухвалили кредитів на ₴845 мільйонів

Як повідомляв Укрінформ, в Україні з 1 березня 2021 року запрацювала державна програма «Доступна іпотека 7%». За умовами програми, об'єктом іпотеки може виступати квартира або приватний будинок. Максимальна вартість об'єкта – 2,5 млн грн, при цьому гранична сума іпотеки становить 2 млн грн. Кредит надається на термін до 20 років. Перший мінімальний внесок становить 15%, а іпотечна ставка – 7%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-