Нацбанк унормував базу для запуску системи агрострахування з держпідтримкою

Нацбанк унормував базу для запуску системи агрострахування з держпідтримкою

Укрінформ
Національний банк затвердив вимоги для допуску страховиків до діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Національний банк України в межах реалізації урядових програм щодо удосконалення державної підтримки аграріїв на 2021 рік зробив перший крок для запуску системи агрострахування", - йдеться в повідомленні.

Так, регулятор затвердив вимоги для допуску страховиків до діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. Водночас завершується розроблення порядку та умов надання державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції, граничних розмірів страхових тарифів і стандартизованих страхових продуктів.

У пресслужбі нагадали, що результатом співпраці Національного банку, Міністерства аграрної політики та продовольства України, учасників аграрного і страхового ринків став Закон України “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою”. Документом, зокрема, суттєво оновлено підходи до системи агрострахування з державною підтримкою.

Оновлені підходи до агрострахування з державною підтримкою є частиною системи підтримки аграріїв, що складається з кредитування, страхування, відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур унаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, сприяння розвитку тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції.

Читайте також: Закон про державну підтримку страхування сільгосппродукції набув чинності

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 1 липня у другому читанні та в цілому ухвалила законопроєкт №5104 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», який, зокрема передбачає запровадження державної підтримки в сфері страхування аграрної продукції.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-