Єврокомісія підтвердила високу якість українського молока

Єврокомісія підтвердила високу якість українського молока

Укрінформ
Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За інформацією відомства, аудит проводився з 1 по 12 березня цього року. Після цього тривала офіційна оцінка його результатів.

«Результати аудиту підтверджують дієвість системи державного контролю в Україні, який здійснюється Держпродспоживслужбою, на міжнародній арені. Маю надію, що українські виробники й надалі триматимуть високу планку якості продукції, яка постачається як на внутрішній ринок, так і за кордон», - зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Читайте також: Виробництво молока скоротилося на 6,1% — Держстат

Як повідомлялося, у 2016 році відбулося розширення доступу на ринки ЄС для продукції тваринного походження з України. Зокрема, у січні 2016 pоку Україна одержала дозвіл на експорт до ЄС молочної продукції. Починаючи з другого півріччя 2016 року 13 українських підприємств розпочали експорт молочної продукції до ЄС. Станом на жовтень 2021 року молоко та молочні продукти до ЄС постачають 25 українських підприємств.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-