«Артемсіль» спростовує причетність до контрабанди сигарет

«Артемсіль» спростовує причетність до контрабанди сигарет

Укрінформ
У держпідприємстві «Артемсіль» спростовують інформацію про свою причетність до контрабанди сигарет в Угорщині.

Про це поінформувала прес-служба «Артемсолі», повідомляє Укрінформ. 

«ДП «Артемсіль» не має ніякого відношення до контрабанди сигарет... У зв'язку з повідомленнями, які з'явилися у ЗМІ про контрабанду сигарет в упаковці продукції ДП «Артемсіль», підприємство звернулося до відповідних правоохоронних органів з проханням провести розслідування у цій справі», - йдеться у повідомленні.

В «Артемсолі» підкреслили, що такі зловживання на підприємстві неможливі.

По-перше, для контрагентів Угорщини сіль відвантажується виключно на умовах DAF кордон України та Угорщини (залізнична станція Батево) за INCOTERMS 2000. І транспортування продукції річкою Дунай, як йдеться у повідомленнях ЗМІ, - економічно і логістично невигідне.

По-друге, якщо поставка здійснюється на умовах CPT український морський порт (Одеса/Чорноморськ), або порт CPT порт Ізмаїл (для споживачів Румунії) згідно INCOTERMS 2000, ДП «Артемсіль» не несе відповідальності за товар, який перевантажується в порту для транспортування закордонним контрагентам.

По-третє, сіль, фасована у картонну пачку масою 1 кг, не відвантажується споживачам Угорщини. На даний момент сіль в такій розфасовці відвантажується тільки споживачам Німеччини і виключно автотранспортом на умовах FCA завод за INCOTERMS 2000. А перші повідомлення про контрабанду сигарет деякими ЗМІ висвітлювалися з фотографіями пачки масою 1 кг.

Читайте також: На Закарпатті прикордонники зірвали відразу три спроби контрабанди сигарет

І по-четверте, технологічний процес, який застосовується на підприємстві, виключає можливість завантаження будь-якої іншої продукції, крім солі, у тому числі виключається можливість упаковки солі в мішках з наступним завантаженням у біг-бег (МКР-1,0С).

Всю цю інформацію передано правоохоронним органам, і держпідприємство всіляко сприятиме проведенню слідчих дій, запевнили в «Артемсолі».

Як повідомляли ЗМІ, у водах Угорщини начебто було затримано баржу з ​​контрабандними сигаретами, розфасованими у пачки з-під солі відомого підприємства з Соледара - «Артемсіль». Транспорт прямував з порту Ізмаїл у річковий порт угорської столиці. Правоохоронці Угорщини повідомили, що це рекордна партія контрабанди для країни, її оцінили у $3 млн за розцінками чорного ринку.

ДП «Артемсіль» - одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації солі на території Центральної та Східної Європи, засноване 1881 року. Зараз підприємство експортує свою продукцію до 15 країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-