Відповідальними за наявність вугілля на складах є виробники електроенергії - Галущенко

Відповідальними за наявність вугілля на складах є виробники електроенергії - Галущенко

Укрінформ
Виробники електроенергії відповідють за дотримання графіка накопичення вугілля на складах, однак Міністерство енергетики готове сприяти вирішенню проблем із постачанням палива.

Як передає Укрінформ, про це сказав міністр енергетики Герман Галущенко під час наради стосовно готовності ТЕС до забезпечення стабільного електропостачання в осінньо-зимовий період на Запорізькій тепловій електростанції, повідомляє Міненерго.

Галущенко наголосив, що відповідальність за дотримання затвердженого Міністерством енергетики графіка накопичення несуть генеруючі компанії. Водночас він зазначив, що Міненерго у межах компетенції готове сприяти вирішенню проблемних питань із постачанням вугілля.

Представники Запорізької теплової електростанції запевнили міністра, що зараз постачання вугілля відбувається ритмічно.

Як повідомлялося, станом на ранок 18 жовтня запаси вугілля та складах теплоелектростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) становили 752,9 тис. тонн, що на 5,9% менше порівняно із запасами на 11 жовтня.

Читайте також: Запаси вугілля на ТЕС зменшилися майже на 6% - Міненерго

Міністерство розраховує на збалансування запасів вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ за рахунок імпорту. Так, за даними міністерства, українські компанії уже законтрактували 4 млн тонн імпортного вугілля.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-