Доступна іпотека: найбільше просять кредитів у Києві та області

Доступна іпотека: найбільше просять кредитів у Києві та області

Інфографіка
Укрінформ
Уповноважені банки станом на 11 жовтня поточного року за програмою «Доступна іпотека 7%» підписали 929 кредитних договорів на загальну суму 799,8 млн грн як на первинному (24,1%), так і вторинному (відповідно – 75,81%) ринках.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів. 

"У Програмі задіяно 23 регіони, у тому числі м. Київ. Згідно з поданими громадянами заявками на отримання кредитів, найактивнішими регіонами минулого тижня були: м. Київ (33,2%), Київська обл. (30,8%), Харківська обл. (6,4%), Львівська обл. (6,1%), Рівненська обл. (4,0%) та інші (19,5%)", - поінформували в міністерстві.

Загалом до уповноважених банків надійшло 1317 заявок на участь у програмі на загальну суму 1143,9 млн грн, з яких 23,6% становить первинний ринок і 76,4% – вторинний.

У держпрограмі беруть участь 17 уповноважених банків.

Читайте також: Шмигаль доручив зробити кредити ще доступнішими для українців

Як повідомлялося, запуск «Доступної іпотеки 7%» відбувся 1 березня на виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

За умовами програми, об’єктом іпотеки може бути як квартира, так і приватний будинок не старший шести років. Кредит надається на строк до 20 років. Максимальна вартість об’єкта – 2,5 млн грн, а сума іпотеки – 2 млн грн. Мінімальний перший внесок – 15%; іпотечна ставка – 7% річних.

Фото: Shutterstock 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-