Міністр фінансів України зустрівся з главою місії МВФ

Міністр фінансів України зустрівся з главою місії МВФ

Фото
Укрінформ
Міністр фінансів України Сергій Марченко зустрівся з главою місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Іванною Голлар; на зустрічі йшлося про виконання структурних "маяків" для отримання чергового траншу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Зазначається, що в зустрічі також узяли участь перший заступник міністра фінансів Денис Улютін та заступник міністра з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Сторони обговорили прогрес у виконанні структурних «маяків» у рамках Програми співробітництва та питання, які ще залишились, зокрема, забезпечення незалежності Національного банку та антикорупційних органів.

«Фонд є одним із ключових партнерів України для відновлення економіки країни та забезпечення макроекономічної стабільності. Протягом року ми багато співпрацювали для досягнення позитивного результату. Сподіваюсь, що під час цієї місії ми зможемо якнайшвидше вирішити питання, які ще залишилися на порядку денному», - сказав Марченко.

Також сторони обговорили важливість прийняття Верховною Радою законопроєкту №5600, який створює додатковий ресурс для бюджету-2022.

У Мінфіні зазначили, що місія продовжить свою роботу "протягом наступних тижнів". Представники Фонду проведуть низку зустрічей із органами виконавчої влади України для оцінки досягнення цілей програми.

Водночас будуть сформовані подальші кроки для забезпечення сталого зростання української економіки, впровадження структурних реформ та подолання наслідків коронавірусної кризи, заявили в міністерстві.

Читайте також: Місія МВФ розпочала роботу в Україні

За результатами роботи місії очікується підготовка документів для першого перегляду програми stand-by та розгляду їх Радою директорів МВФ.

Як повідомлялось, місія МВФ 21 вересня 2021 року розпочала роботу в Україні для продовження першого перегляду програми stand-by.

Програма stand-by зосереджена на підтримці макроекономічної та фінансової стабільності в сферах фіскальної, монетарної, енергетичної, антикорупційної політики і фінансового сектору. Програма МВФ відкриває можливості для отримання фінансової підтримки від інших міжнародних партнерів.

МВФ 9 червня 2020 року затвердив нову 18-місячну програму stand-by для України на суму близько 5 млрд дол. із негайним виділенням 2,1 млрд дол. першого траншу.

Віртуальна місія щодо першого перегляду програми stand-by закінчилася у середині лютого без рекомендації про виділення другого траншу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-