Укртрансгаз оновив компресорну станцію Кегичівського ПСГ

Укртрансгаз оновив компресорну станцію Кегичівського ПСГ

Укрінформ
АТ "Укртрансгаз" інвестував понад 13 млн гривень в оновлення компресорної станції Кегичівського піздемного сховища газу (ПСГ), яке забезпечує "блакитним паливом" центр України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Укртрансгаз.

"Укртрансгаз як Оператор газосховищ України оновлює технічний парк Кегичівського ПСГ. На газосховищі, яке в опалювальний період бере участь у забезпеченні газом центральних регіонів України, проводять роботи на двох газоперекачувальних агрегатах компресорної станції: встановлюють оновлений двигун та виконують технічне обслуговування нагнітача. Бюджет робіт перевищує 13 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, на газоперекачувальному агрегаті (ГПА) №3 вже розпочали встановлювати оновлений двигун, який пройшов ремонт на заводі "Мотор Січ". Під час оновлення двигун розібрали, діагностували та замінили в ньому основні елементи. Це дозволило покращити його характеристики, знизити витрати паливного газу та збільшити ККД як двигуна, так і загалом компресорної станції.

Роботи зі встановлення двигуна закінчаться до початку опалювального сезону.

Крім того, на ПСГ проводиться технічне обслуговування ГПА №4. Тут Укртрансгаз оновлює нагнітач: фахівці діагностують та відновлюють елементи системи, тим самим покращуючи показники роботи нагнітача та загалом ГПА №4. Після завершення робіт, зі стартом наступного сезону закачування, оновлена система підвищить ефективність заповнення ПСГ, покращить швидкість закачування газу та загалом продуктивність роботи газосховища.

Читайте також: У підземних сховищах накопичили 18,5 мільярда кубів газу

Як повідомлялося, АТ "Укртрансгаз" до 2030 року інвестує 13,7 млрд грн у проєкти розвитку системи ПСГ.

Укртрансгаз входить до Групи Нафтогаз і володіє 12 підземними газосховищами, розташованими по всій Україні. Їхня загальна місткість становить 31 млрд кубометрів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-