Любченко пропонує США приділити особливу увагу побудові правил цифрової торгівлі

Любченко пропонує США приділити особливу увагу побудові правил цифрової торгівлі

Укрінформ
Перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Олексій Любченко пропонує приділити особливу увагу побудові спільних правил цифрової торгівлі та захисту прав інтелектуальної власності у подальшому діалозі України і США.

Як передає Укрінформ з посиланням на Міністерство економіки України, про це він сказав під час зустрічі із торговим представником США Кетрін Тай у Вашингтоні.

За словами Любченка, Україна і США мають спільний пріоритет у розвитку торгової політики - щоб торгівля служила суспільству і розвитку людського капіталу.

«Побудова спільних правил цифрової торгівлі та захисту прав інтелектуальної власності є вагомим внеском у розвиток людського капіталу в Україні і США. Тому пропоную приділити особливу увагу цим напрямкам у подальшому діалозі», - підкреслив очільник Мінекономіки.

Також він відзначив багаторічну тісну співпрацю у тому числі у рамках Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій. На сьогодні постійно працюють робочі групи з питань посилення захисту прав інтелектуальної власності, санітарно та фітосанітарних заходів, зменшення технічних бар'єрів у двосторонній торгівлі тощо. Незабаром розпочне свою роботу десяте засідання ради, й українська сторона вже готується до його проведення.

Зі свого боку Тай відзначила амбітність програм економічних реформ в Україні та наголосила на важливості подальшого проведення прозорих реформ, побудові систем, що базуються на принципах верховенства права в Україні. Вона висловила впевненість, що ці зусилля дозволять зміцнити довіру до українського уряду та створити сприятливе середовище для розвитку бізнесу.

Тай і Любченко також обговорили шляхи збільшення інвестицій між двома країнами, а також регуляторні питання, питання цифрової торгівлі, проблеми інтелектуальної власності, удосконалення корпоративного управління, питання негативного впливу надмірних потужностей виробництва сталі і алюмінію у країнах з неринковою економікою тощо.

Читайте також: Україна готова до виплат за держборгом у вересні – Любченко

Сторони підтвердили готовність поглиблювати торговельно-економічні відносини та підтримувати постійний діалог у майбутньому.

Як повідомляв Укрінформ, 31 серпня розпочався офіційний візит до США Президента України Володимира Зеленського.

1 вересня він проведе переговори з Президентом США Джо Байденом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-