Нацбанк виключив трьох страховиків із реєстру фінустанов

Нацбанк виключив трьох страховиків із реєстру фінустанов

Укрінформ
Національний банк виключив три страхові компанії з Державного реєстру фінансових установ через відсутність у них чинних ліцензій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Національний банк України виключив ПрАТ "СК "Поліс-Центр", ТДВ "СК "Бізнес Страхування" та ТДВ "СК "Фінтех" з Державного реєстру фінансових установ через відсутність у них чинних ліцензій", - ідеться в повідомленні НБУ.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 27 серпня 2021 року.

Зазначається, що ПрАТ "СК "Поліс-Центр" мало сім ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування за різними видами страхування. Вони були анульовані 13 серпня 2021 року на підставі заяви страховика.

Відповідно до фінансової звітності за перше півріччя 2021 року, поданої страховиком, обсяг страхових премій СК "Поліс-Центр" становив 2 млн грн, а обсяг активів – 93,6 млн грн. Тобто, частка ринку компанії за страховими преміями за ризиковими видами страхування становила 0,009% від загального обсягу. Компанія займалася переважно страхуванням майна та страхуванням вантажів і багажу (вантажобагажу).

ТДВ "СК "Бізнес Страхування" мало 11 ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування за різними видами страхування. Їх відкликано 17 серпня 2021 року через невиконання двох рішень Нацбанку про застосування заходів впливу. Крім того, страховик не подає фінансової звітності з моменту, коли НБУ став регулятором ринку небанківських фінансових послуг.

ТДВ "СК "Фінтех" мало шість ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування за різними видами. Вони анульовані 28 травня 2021 року за заявою компанії. Страховик із 28 квітня 2021 року перебуває в стані припинення діяльності за рішенням засновників. За інформацією, яку надала компанія, у 2021 році не укладалися нові договори страхування чи перестрахування.

Читайте також: Нацбанк анулював ліцензії шести фінустановам

Як повідомляв Укрінформ, із 1 липня 2020 року Нацбанк став регулятором ринку небанківських фінансових послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-