МХП оголосив про конкурс відкритих інновацій MHP Innovation lab: Декарбонізація

МХП оголосив про конкурс відкритих інновацій MHP Innovation lab: Декарбонізація

PR
Укрінформ
30 серпня 2021 року МХП оголосив конкурс відкритих інновацій, завдяки якому разом з інноваторами, планується мінімізувати вуглецевий слід продукції.

Стратегічною метою МХП є вуглецева нейтральність компанії до 2030 року. Досягнення цієї мети неможливе без впровадження інновацій. Зменшення вуглецевого сліду та охорона довкілля — першочергові завдання для відповідальних підприємств, повідомили Укрінформу в пресслужбі МХП.

«MHP Innovation lab: Декарбонізація» — це конкурс, в рамках якого МХП шукає кращі рішення з відновлення родючості ґрунтів та декарбонізації виробничих процесів.

Серед завдань у напрямку відновлення ґрунтів, які постають перед учасниками, будуть: створити рішення та технології удобрення й обробки для відновлення родючості українських ґрунтів; знайти рішення з удосконалення форми органічних добрив після біогазового виробництва, рішення для гранулювання, високоефективної сушки (зменшення вологості), зменшення норм внесення; запропонувати технології мінімального обробітку землі, використання інформаційних та телекомунікаційних технологій для скорочення викидів парникових газів.

Що стосується напрямку декарбонізації виробничих процесів, учасникам потрібно буде запропонувати проєкти для вирішення наступних завдань: знайти рішення для підвищення енерго- та ресурсоефективності процесів заморозки, зберігання та логістики готової продукції, і, відповідно, зменшення вуглецевого сліду від неї; запропонувати нові рішення із застосування «зеленого» СО2 в агронапрямку; знайти рішення, пов’язані із розробкою інноваційних та ресурсозберігаючих технологій виробництва тари з перероблених матеріалів.

Автори ідей отримають експертну оцінку, а також фахову консультацію для покращення проєкту. Переможці конкурсу отримають можливість доступу до виробничих ресурсів МХП в якості пілотного майданчика для тестового запуску. Варто зазначити, що найкращі інноваційні рішення можуть бути втілені у партнерстві з МХП у комерційний проєкт.

Читайте також: МХП підписав меморандум про співпрацю з Укрпромінвест-Агро

Вимоги до участі у конкурсі:

  1. Мати діюче рішення або прототип для одного з викликів, запропонованих до вирішення у рамках конкурсу.
  2. Рішення повинно мати перевірений прототип (бути на етапі MVP).
  3. Рішення можна фізично протестувати на підприємствах МХП (виробництво, вирощування, логістика тощо).
  4. Мати команду з 2 чи більше осіб.
  5. Надіслати презентацію або деморішення до 30 вересня.

Важливою умовою є те, що до участі не приймаються проєкти від продавців та дистриб’юторів рішень і послуг 3-х сторін.

Подати заявку до участі та детальніше дізнатися про сам конкурс можна на сайті: https://mhpinnovation.com/

Партнерами конкурсу стали: Український фонд стартапів (USF) - створений для розвитку та стимулювання інновацій в Україні, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) - незалежна платформа експортноорієнтованого українського бізнесу та Біоенергетична асоціація України (UABIO) - неприбуткова громадська спілка, яка об’єднує бізнес та експертів для розвитку біоенергетики в Україні.

Фото з відкритих джерел та МХП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-