Державна митна служба перейшла у формат єдиної юридичної особи

Державна митна служба перейшла у формат єдиної юридичної особи

Укрінформ
Державна митна служба України із 1 липня 2021 року розпочинає роботу в форматі єдиної юридичної особи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ДМС.

Зазначається, що забезпечення функціонування Державної митної служби України у форматі єдиної юридичної особи передбачено Указом Президента України від 8 листопада 2019 р. № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та Меморандумом про економічну та фінансову політику з Міжнародним валютним фондом.

Цей механізм є необхідним для забезпечення можливості централізованої розробки політики відомства, уніфікованого організаційного спрямування, стратегічного і оперативного планування та дослідження дотримання законодавства, пояснює кадровий департамент Держмитслужби.

На виконання цього завдання утворено 26 митниць як відокремлених підрозділів Держмитслужби за адміністративно-територіальним устроєм України. Функціонування Держмитслужби у форматі єдиної юридичної особи посилить нагляд апарату Держмитслужби за стратегічними напрямами, із застосуванням концепції делегування повноважень для прийняття рішень.

На сьогодні оптимізовано та централізовано підходи до системи добору кадрів, системи стратегічного управління у сфері митної справи, інформаційної політики, формування ефективної комунікації у сфері боротьби з корупцією.

Комплектування особового складу у митницях як відокремлених підрозділах Держмитслужби відбувається за результатами проведення ретельних перевірочних заходів стосовно таких осіб за принципами професійності та доброчесності, із дотриманням чинного законодавства про працю та державну службу, повідомляє Департамент управління персоналом Держмитслужби.

Читайте також: Державна митниця планує перерахувати до бюджету за цей рік на ₴40 мільярдів більше

Як повідомляв Укрінформ, 18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про утворення Державної податкової (ДПС) та Державної митної служб (ДМС) шляхом поділу Державної фіскальної служби. 6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС і ДМС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-