Standard & Poor's надала Укравтодору кредитний рейтинг після випуску єврооблігацій

Standard & Poor's надала Укравтодору кредитний рейтинг після випуску єврооблігацій

Укрінформ
Незалежна американська корпорація Standard & Poor's надала Державному агентству автомобільних доріг (Укравтодору) кредитний рейтинг інвестиційного рівня «В».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба агентства у Фейсбуці.

"Його наявність є важливою умовою відкритого фінансового ринку і використовується на міжнародному рівні в тому числі при проведенні переговорів з інвесторами і залученні коштів", - йдеться у повідомленні.

Рейтингова оцінка емітента характеризує рівень спроможності емітента цінних паперів своєчасно та в повному обсязі виплачувати відсотки і основну суму за борговими зобов'язаннями відносно боргових зобов'язань інших позичальників. Суверенний кредитний рейтинг вказує на рівень ризику інвестиційного середовища країни та використовується інвесторами при пошуку інвестування.

В Укравтодорі зауважують, що Standard & Poor's оцінила відомство після випуску єврооблігацій.

Як повідомляв Укрінформ, 17 червня на Лондонській фондовій біржі було розміщено євробонди на 700 млн доларів США під 6,25% на 7 років. Державне агентство автомобільних доріг України вперше стало успішним емітентом єврооблігацій. Зацікавилися цінними паперами інвестори із 140 країн світу.

Читайте також: Марченко про облігації Укравтодору: Глобальний фінансовий ринок демонструє довіру до України

У березні 2021 року Standard & Poor's підтвердило довгостроковий та короткостроковий суверенний кредитний рейтинг України в іноземній та національній валютах на рівні «В/В». Прогноз стабільний. Також, Standard & Poor's підтвердило рейтинг України за національною шкалою на рівні «uaА».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-