Угода про «вільне небо» з ЄС сприятиме здешевленню авіаквитків

Угода про «вільне небо» з ЄС сприятиме здешевленню авіаквитків

Укрінформ
Підписання угоди про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом позитивно вплине на розширення географії подорожей та здешевлення авіаквитків для українських громадян.

Як передає Укрінформ, про це заявив голова ради директорів міжнародного аеропорту «Київ» імені І. Сікорського Денис Костржевський, повідомляє пресслужба аеропорту.

«Підписання угоди вигідне для українців, оскільки на першому етапі призведе до зниження цін на авіаквитки та розширення маршрутів», - заявив Костржевський.

Втім він зазначив, що пріоритетним повинен залишатися розвиток українського авіаперевізника, який наразі не зможе конкурувати із європейським.

«Підписання угоди буде дійсно вигідне Україні лише тоді, коли українські авіакомпанії зрівняються у технічних та фінансових показниках із європейськими. І так, як український ринок відкриється європейським авіакомпаніям, європейський ринок повинен відкритись українським. Лише за такого паритету є сенс говорити про те, що Україні вигідне «Відкрите небо», - пояснив Костржевський.

Читайте також: Авіаперевізники мають дотримуватися норм ЄС щодо захисту прав пасажирів - Єврокомісія

Як повідомляв Укрінформ, Рада ЄС 28 червня дала згоду на підписання угод про спільний авіаційний простір (САП) з Україною, Вірменією, Тунісом і Катаром.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-