Фонд гарантування продає кредитний портфель Родовід банку

Фонд гарантування продає кредитний портфель Родовід банку

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 29 квітня виставить на продаж пул активів АТ «Родовід Банк». 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду.

Торги пройдуть 29 квітня 2021 року на електронному майданчику Prozorro.Продажі. Пул активів складається з прав вимоги та інших майнових прав за 202 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою, 14 автокредитами та 5 кредитними договорами, які забезпечені іншою заставою. Також до пулу увійшли 12 беззаставних кредитів, укладених з фізичними особами.

Загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 1,408 млрд грн. У заставі за іпотечними кредитами – об’єкти житлової та комерційної нерухомості, а також земельні ділянки. За 105 кредитними договорами відкрите провадження Державної виконавчої служби, за 54 – судове провадження, по багатьох кредитах відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж, але поки не були куплені.

Читайте також: Фонд гарантування за січень продав активи банків майже на 14 мільйонів

Початкова ціна лоту – 52,33 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Участь у них можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-