У Раді зареєстрували законопроєкт про податкові умови для IT-галузі

У Раді зареєстрували законопроєкт про податкові умови для IT-галузі

Укрінформ
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №5376 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні”, який створює привабливі податкові умови для IT-компаній в межах системи Дія City. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації у Телеграмі.

Зазначається, що податкова система Дія City передбачатиме для IT-компаній такі умови: податок на дохід фізичних осіб з 18% знижується до 5%; єдиний соціальний внесок рахуватиметься від мінімальної зарплати; компанії-резиденти Дія City отримають можливість обирати, який корпоративний податок сплачувати: на прибуток (18%) чи на виведений капітал (9%); військовий збір становитиме 1,5%. В Мінцифри зауважують, що Дія City сприятиме зростанню ІТ-галузі, прибуток від якого компенсує, а в майбутньому збільшить надходження до державного бюджету.

"Дія City продемонструє ефективність низькоподаткової моделі на прикладі однієї сфери та стане пілотним проєктом для перезапуску всієї економіки країни", - наголошують в міністерстві.

Читайте також: Мінцифри відкриє в Бучі центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес»

Як повідомляв Укрінформ, Мінцифри на початку червня 2020 року анонсувало старт проєкту Дія City – першої у світі віртуальної бізнес-країни. Мета проєкту - створити сприятливі умови для розвитку інноваційного і технологічного бізнесу. Законопроєкт №4303 "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні", який передбачає створення Дія City був зареєстрований у Верховній Раді у листопаді 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-