Авіакомпанія «Мотор Січ» зупинила продаж квитків на перший рейс із Києва до Чернівців

Авіакомпанія «Мотор Січ» зупинила продаж квитків на перший рейс із Києва до Чернівців

Укрінформ
Авіакомпанія "Мотор Січ" призупинила продаж квитків на перший рейс із Києва до Чернівців, який мав відбутися вже 12 квітня. У Чернівецькій міськраді запевняють, що про скасування рейсу поки що не йдеться.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль.

"Наразі в нас є інформація від компанії "Мотор Січ", що жодних рейсів вони не скасували. Тимчасово був припинений продаж квитків. З яких причин вони це зробили, нам не повідомили, але рейс відбудеться згідно з графіком. Тобто, представники компанії нам підтвердили, що 12 квітня рейс Київ-Чернівці відбудеться. Вони мусять виконувати умови договору", - сказав Крохмаль.

Він зазначив, що зупинка продажу квитків могла бути пов'язана із тим, що у Чернівцях також буде базуватися компанія "Роза вітрів", яка має іншу цінову політику. Крім того, на таке рішення компанії "Мотор Січ" могли вплинути карантинні обмеження, які нині діють у столиці країни.

"Продаж квитків - це суто фінансово-господарська діяльність підприємства. Вони не відкривають таку інформацію. А от щодо скасування рейсу, то про подібні рішення вони за умовами договору повинні нас заздалегідь письмово поінформувати. Поки що таких документів не надходило", - додав міський посадовець.

Керівник авіакомпанії "Мотор Січ" Ігор Костюк у коментарі кореспонденту Укрінформу підтвердив інформацію про те, що наразі призупинили продаж квитків на рейс із Києва до Чернівців, але остаточно рейс не скасували.

"Поки коментарів щодо причин зупинки продажу квитків ми не даємо. Наразі ми ведемо перемовини з представниками з Чернівців. Все у процесі обговорення, роздумів. Скасований рейс і закриття продажу квитків – це дві різні речі", - сказав авіаперевізник.

Читайте також: Авіакомпанія Windrose запускає рейс із Чернівців до Києва

Як повідомляв Укрінформ, авіакомпанія "Мотор Січ" запланувала відкриття з 12 квітня прямих авіарейсів із Києва до Чернівців та у зворотньому напрямку.

А з 1 червня із Чернівців до Києва та у зворотному напрямку літатимуть літаки ще однієї авіакомпанії - Windrose.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-