Україна і Азербайджан переходять на нові правила торгівлі

Україна і Азербайджан переходять на нові правила торгівлі

Укрінформ
З 13 квітня 2021 року діятимуть нові правила експорту та імпорту між Україною та Азербайджаном, коли втратить чинність Угода про співробітництво в галузі ветеринарії, підписана ще в рамках СНД у 1993 році. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна служба України з безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Для того, щоб перехід на нові правила було здійснено без перешкод, а співпраця між країнами була розширена, Держпродспоживслужба і Агентство з безпеки харчових продуктів Азербайджану провели консультації.

"Україна та Азербайджан вже погодили 7 форм ветеринарних сертифікатів, зокрема, сертифікати на експорт до Азербайджану кормів рослинного походження, сировини тваринного походження, м'яса, м'ясних та молочних продуктів, риби і рибопродуктів. На розгляді азербайджанської сторони знаходяться проєкти ветеринарних сертифікатів для експорту до Азербайджану продуктів тваринного походження (меду, продуктів бджільництва, столових яєць, муки кормової з риби, морських ссавців, ракоподібних та безхребетних та ін.)", - зазначили в Держпродспоживслужбі.

Під час консультацій також обговорювалося підписання угоди у сфері безпечності харчових продуктів між Держпродспоживслужбою та Агентством з безпеки харчових продуктів Азербайджану. Її розгляд зараз знаходиться на фінальній стадії. Угода допоможе вивести двосторонню співпрацю на новий рівень, зробити ринки доступнішими для представників бізнесу та збільшити надходження до державного бюджету.

Читайте також: Україна планує розширити географію експорту продуктів

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька наголосила, що співпраця між двома країнами є дуже активною.

«Обсяги експортно-імпортних операцій постійно зростають, і ми маємо всі необхідні умови для подальшого розвитку нашого співробітництва», - сказала очільниця відомства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-