Кабмін продовжив експеримент з впровадження Єдиної державної е-системи у будівництві

Кабмін продовжив експеримент з впровадження Єдиної державної е-системи у будівництві

Укрінформ
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови № 559, якими продовжив строк реалізації експериментального проєкту із запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва до 30 червня 2021 року.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 31 березня.

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, наразі існує необхідність забезпечити подальше безперервне функціонування першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва до прийняття всіх нормативних актів, необхідних для її повноцінного запровадження.

Зміна кінцевої дати запровадження е-системи забезпечить продовження надання адміністративних та інших послуг у сфері будівництва і зниження корупційних ризиків під час їх надання.

Читайте також: Реформа ДАБІ дасть змогу відмовитись від середнього ремонту доріг – Укравтодор

Як повідомляв Укрінформ, уряд на засіданні 1 липня ухвалив постанову №559 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», розроблену Мінцифрою спільно з Мінрегіоном.

Експериментальним проєктом передбачено створення та внесення відомостей до Реєстру будівельної діяльності першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва. Планувалося, що проєкт діятиме з 6 липня до 31 березня 2021року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-