Компанію MicroStrategy назвали найбільшим криптоінвестором

Компанію MicroStrategy назвали найбільшим криптоінвестором

Укрінформ
За даними Bloomberg, розробник програмного забезпечення MicroStrategy є однією з найбільших публічних компаній-власників біткоїнів: вона має цієї цифрової валюти на 5 мільярдів доларів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті видання.

Зазначається, що з середини липня 2020 року акції компанії злетіли на 600%, а статки її засновника Майкла Сейлора зросли до $3 млрд.

Із початку пандемії розробник софту MicroStrategy почав активно інвестувати в біткоїн «зайві» гроші, що з’явилися після скорочення витрат на рекламу і звільнення співробітників. Це перетворило MicroStrategy в компанію «подвійного призначення» - частково вона виробник програмного забезпечення, а частково – криптоінвестор.

Читайте також: Жителям Пекіна роздадуть $1,5 мільйона у криптовалюті

«Єдиний спосіб отримати економічну безпеку — це інвестувати в дефіцитні активи, які не будуть знецінені валютною експансією. Це середовище, яке спонукало нас вирішити, що ми повинні розглядати біткоїн як казначейський резервний актив», — зазначив засновник MicroStrategy.

Попри те, що опитані виданням аналітики скептично поставилися до підходу засновника MicroStrategy до інвестицій в криптовалюту, сам він не звертає уваги на занепокоєння з приводу волатильності біткоїну.

Читайте також: Капіталізація Bitcoin вдруге сягнула трильйона доларів

«Якщо повернутися на 10 років назад, скільки людей погодилися з тим, що Facebook, Google, Apple і Amazon будуть володіти світом? Хто останніми сприйняв це? Старші члени істеблішменту», — зазначив Сейлор.

Як повідомлялося, 13 березня курс біткоїна вперше в історії перевищив показник у 60 тисяч доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-