Майно Мишковицького спиртзаводу продали за 181 мільйон

Майно Мишковицького спиртзаводу продали за 181 мільйон

Укрінформ
12 березня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Мишковицького місця провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 181 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі Фонду державного майна.

Зазначається, що за придбання активу на відкритих торгах змагалися вісім учасників, які збільшили ціну у 25 разів – зі стартових 7,29 млн грн до 181 млн грн.

Активи Мишковицького МПД ДП «Укрспирт» зосереджені у двох локаціях на Тернопільщині - селі Мишковичі Тернопільського району та селищі міського типу Дружба Теребовлянського району. Успішна приватизація цього активу відбулася в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році, нагадали у ФДМУ.

Читайте також: Ціна продажу майна підприємства Укрспирту у ході торгів зросла майже у 5 разів

Як повідомляв Укрінформ, із 15 жовтня 2020 року в Україні почалася приватизація підприємств ДП “Укспирт”. Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт», та ще 37 об’єктів концерну «Укрспирт».

Онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Луцького місця провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту ДП «Укрспирт» відбудеться 30 березня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-