Укрексімбанк цьогоріч отримав понад ₴200 мільйонів чистого прибутку

Укрексімбанк цьогоріч отримав понад ₴200 мільйонів чистого прибутку

Укрінформ
Чистий прибуток АТ "Державний експортно-імпортний банк України" (АТ "Укрексімбанк") із початку 2021 року становить 201,9 млн гривень. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба банку.

"У лютому Укрексімбанк продовжив позитивний тренд січня і зафіксував фінансовий результат у розмірі 99,5 мільйони гривень. Таким чином, з початку 2021 року державний банк сумарно отримав 201,9 мільйони гривень чистого прибутку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що позитивну динаміку прибутку було досягнуто, зокрема, продовженням заходів з оптимізації балансу, які системно здійснювались протягом попереднього року. Так, у лютому проведено розрахунки за зовнішніми запозиченнями, залученими свого часу не на найкращих для банку умовах. Зокрема, погашено синдикований кредит у «синтетичній» гривні та інші зовнішні зобов’язання загальним обсягом 4,7 мільярди гривень в еквіваленті, що сприятиме подальшому покращенню рівня прибутковості та здешевленню вартості фінансування для клієнтів.

Читайте також: Справа на 6 мільярдів: Укрексімбанк виграв суд у столичного забудовника

"Стимулюючи розвиток пріоритетних секторів економіки через розширення доступу до кредитних ресурсів у період пост-ковідного відновлення, у лютому Укрексімбанк наростив обсяг кредитно-інвестиційного портфеля на 3,8 мільярди гривень, сконцентрувавшись на кредитуванні національних товаровиробників для збільшення експортних надходжень, реалізації проектів у сфері енергозбереження та підтримки ініціатив місцевих громад, наданні фінансового плеча військово-промисловому та паливно-енергетичному комплексам", – повідомив голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

Як повідомляв Укрінформ, АТ "Укрексімбанк" за 2020 рік отримав збиток у сумі 5,6 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-