США розширили обмеження на імпорт сталі та алюмінію

США розширили обмеження на імпорт сталі та алюмінію

Укрінформ
США розширили перелік товарів зі сталі та алюмінію, на які поширюються підвищені імпортні мита.

Про це повідомляє DW.

"Адміністрація президента США Дональда Трампа розширила номенклатуру виробів зі сталі та алюмінію, які підпадатимуть під дію підвищених імпортних мит, запроваджених у 2018 році", - зазначається у повідомленні.

Винятками з нових правил є продукція зі сталі з таких країн, як Аргентина, Австралія, Бразилія, Канада, Мексика та Південна Корея. Можливість для імпорту товарів з алюмінію за старими нормами збереглася для Аргентини, Австралії, Канади та Мексики.

Нові правила набули чинності 8 лютого. Вони розповсюджуватимуться на такі товари, як сталеві цвяхи, скоби, дроти та кабелі. Ще наприкінці січня Трамп заявив, що імпортери збільшили ввезення цих виробів для того, аби обійти підвищені імпортні мита на сталь і алюміній, запроваджені 2018 року.

Як повідомлялося, 1 червня 2018 року США підвищили митні ставки на імпорт сталі до 25 відсотків та до 10 відсотків - на імпорт алюмінію. Трамп пояснив це рішення міркуваннями захисту "національної безпеки" та американських виробників.

Читайте також: Британія заперечує скасування торговельних контрзаходів проти Росії

Через обмежувальні заходи 2018 року Європейський Союз назвав дії Трампа "протекціонізмом" та звернувся зі скаргою до Світової організації торгівлі (СОТ), а деякі країни запровадила підвищені мита на товари з США.

Пізніше Канаді вдалося домогтися скасування підвищених американських мит для своєї продукції в обмін на дії для запобігання імпорту китайської сталі в США через канадську територію та скасування власних торговельних обмежень на американські товари.

Фото: Imago/Pan-Images/Nordmann

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-