На зарплату шахтарям додатково планують виділити 1 мільярд із бюджету

На зарплату шахтарям додатково планують виділити 1 мільярд із бюджету

Укрінформ
Уряд пропонує внести зміни до Державного бюджету України на 2019 рік, передбачивши 1 млрд грн додаткового фінансування на зарплату шахтарям.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та захисту довкілля.

"Уряд запропонував внести зміни до Державного бюджету на 2019 рік, згідно з якими обсяг додаткового фінансування вугільної галузі буде становити 1 млрд гривень", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що ці кошти будуть використані для погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям.

Водночас підвищення ефективності роботи підприємств, заходи з модернізації та реструктуризації галузі, введення нових лав сприятимуть зменшенню дотаційного навантаження на бюджет, наголошують у міністерстві.

Так, 27 вересня 2019 року здано в експлуатацію нову північну лаву на шахті «Капітальна» Державного підприємства «Мирноградвугілля» у м. Мирноград Донецької області.

Продовження роботи шахти забезпечить 2,3 тис. людей, які проживають за 51 км від лінії розмежування, робочими місцями. Плановий видобуток вугільної продукції становить 1,5 тис. тонн на добу, що дозволить вивести шахту «Капітальна» на рівень рентабельності.

Читайте також: Зарплатний борг у Києві з початку року зріс майже на 33 мільйони

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів України у середині серпня цього року виділив 250 млн грн на часткову виплату заборгованості шахтарям. Заборгованість на той час, за даними голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, становила 923,4 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-