НБУ та Мінфін розміщуватимуть ОВДП через систему аукціонів Bloomberg

НБУ та Мінфін розміщуватимуть ОВДП через систему аукціонів Bloomberg

Укрінформ
Міністерство фінансів та Національний банк України застосовуватимуть платформу Bloomberg для проведення аукціонів з розміщення ОВДП.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Міністерство фінансів України спільно з Національним банком України вирішили запропонувати проведення аукціонів облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) через електронну торговельну систему - Систему аукціонів Bloomberg (Bloomberg's Auction System). Це полегшить доступ українським та міжнародним банкам для роботи на первинному ринку внутрішніх державних облігацій України", - йдеться в повідомленні.

За словами урядового уповноваженого з питань управління державним боргом Юрія Буци, макроекономічна стабілізація та постійні зусилля з вдосконалення роботи первинного ринку державних облігацій в Україні сприяли рекордно великим інвестиціям з боку іноземних фондів у цьому році. Співпраця з Bloomberg - це наступний етап у впровадженні найкращих практик у розвитку українського ринку державних облігацій. Підвищення прозорості та обізнаності інвесторів повинно мати позитивний вплив на розширення бази інвесторів та збільшення частки державного боргу у національній валюті.

Читайте також: НБУ та МВФ розпочали роботу над новою програмою співпраці

Платформа Bloomberg забезпечує оптимальний, економічно ефективний та безпечний спосіб проведення операцій на первинних ринках для емітентів, яким інакше доводиться управляти процесом вручну або розробляти та впроваджувати власну платформу.

Система аукціонів Bloomberg використовується державними агенціями, центральними банками та фінансовими установами для проведення аукціонів в електронному вигляді, а учасники ринку відстежують ці аукціони та вносять заявки на купівлю. Система забезпечує безпечне та захищене середовище для випуску та викупу боргових зобов’язань, а також для виконання інших операцій на відкритому ринку - все на єдиній комплексній платформі. Платформа повністю інтегрована з даними, новинами, аналітикою та засобами зв’язку, доступними в терміналі. Система аукціонів Bloomberg використовується в більш ніж 30 країнах світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-