Нафтогаз пропонує ОСББ скористатися програмою «Газовий запас»

Нафтогаз пропонує ОСББ скористатися програмою «Газовий запас»

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» запустив програму «Газовий запас» для ОСББ з власними котельнями та інших виробників теплової енергії.

Про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.

«Відтепер купити газ на зиму за фіксованою ціною можуть ОСББ з власними котельнями та інші тепловиробники. Це дозволить їм нівелювати очікуване ринком зростання цін на газ та захистити своїх клієнтів, які мешкають у багатоквартирних будинках, від підняття тарифів на тепло», - сказав керівник інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу Андрій Фаворов.

У Нафтогазі зауважили, що скористатися пропозицією можуть тепловиробники, які не мають боргів за спожитий газ. Для цього їм необхідно звернутися в Нафтогаз, підписати угоду та здійснити 100% передоплату газу до 18 жовтня.

Нафтогаз пропонує ОСББ придбати газ, необхідний їм для потреб централізованого опалення та гарячого водопостачання, за фіксованою літньою ціною 6 145,31 грн з ПДВ за 1 тис. куб. м (без урахування вартості розподілу газу). Використовувати такий газ ОСББ зможуть в період з 1 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року.

"Кожен виробник тепла також має право на закупівлю газу у Нафтогазу на регульованих умовах, встановлених державою (ПСО). Ціна за договором ПСО змінюється слідом за ринковою ціною газу", - додали у компанії.

Читайте також: Україна накопичила газу найбільше за останні 9 років — Коболєв

Як повідомляв Укрінформ, раніше, а саме з 23 серпня, Нафтогаз запустив програму "Газовий запас" в рамках акції "Твоя Eнергонезалежність"для побутових споживачів. З моменту запуску нового продукту його придбали вже 7320 українських родин. Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах "Газового запасу", становить майже 4,5 млн куб. м

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-