У порту

У порту "Південний" поновили перевалку карбаміду з ОПЗ

Укрінформ
У морському порту "Південний" поновили перевалку карбаміду з Одеського припортового заводу: триває завантаження в танки судна Sam Panther 27,5 тисю тонн продукції.

Про це повідомляє адміністрація порту на cвоїй сторінці у Facebook.

"В акваторії морського порту Південний відшвартувався т/х Sam Panther (прапор Ліберія) довжиною 178,9 м, дедвейдом — 33 тисячі 395 тон. Країна призначення вантажу — Сенегал. Судно буде завантажене 27,5 тисячами тонн карбаміду на причалі №2 морського порту Південний, на якому здійснює свою діяльність ПАТ "Одеський припортовий завод", йдеться в повідомленні.

В адміністрації порту додають, що з 31 травня 2018 року до 7 вересня ОПЗ не здійснював операцій з перевантаження карбаміду.

Як повідомляв Укрінформ, посилаючись на першого заступника гендиректора ОПЗ Миколу Щурікова, після річного простою завод почав 2 серпня запуск виробництва аміаку і карбаміду. Природний газ підприємство отримало за договором переробки давальницької сировини від компанії "Агро Газ Трейдинг".

Читайте також: Уряд призначив заступників міністрів

Згідно з договором, уточнив Щуріков, "мінімальний період співпраці компаній складе 4 місяці з можливістю подальшої пролонгації за погодженням наглядовою радою ПАТ "Одеський припортовий завод".

Щомісяця підприємство отримуватиме близько 60 млн кубометрів газу, підсумував перший заступник гендиректора заводу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-