G20 розроблять глобальну систему оподаткування для великих корпорацій

G20 розроблять глобальну систему оподаткування для великих корпорацій

Укрінформ
Фінансові лідери країн Великої двадцятки (G20) до 2020 року розроблять зміни до системи оподаткування великих міжнародних корпорацій.

Про це повідомляє CNN.

"Зміни будуть направлені на усунення двох недоліків у глобальному оподаткуванні. Усунення першого створить структуру, яка допоможе вирішити питання про те, коли податки будуть стягнені та чи варто їх виплачувати в тих країнах, де знаходяться покупці чи продавці. Усунення другого гарантуватиме, що транснаціональні компанії не будуть переводити свої прибутки в країни з низьким рівнем оподаткування", - йдеться у повідомленні.

На думку лідерів G20, саме такі зміни допоможуть модернізувати міжнародну податкову інфраструктуру. Зазначається, що в першу чергу ці нововведення стосуватимуться таких глобальних гігантів, як Facebook, Google та Amazon.

Читайте також: Країни G20 домовилися про використання штучного інтелекту

Міністри фінансів і глави центральних банків країн Великої двадцятки проводять у неділю другий день переговорів. У перший день переговорів у суботу учасники обговорили стан і перспективи розвитку глобальної економіки. Країна, яка головує на цій зустрічі, - Японія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-