Керівництво

Керівництво "Аерохендлінгу" заявляє, що профспілка не йде на діалог

Укрінформ
Керівництво ТОВ "Аерохендлінг" стверджує, що профспілка працівників компанії, яка запланувала страйк на 19 червня, не йде на діалог.

Відповідна заява ТОВ "Аерохендлінг" є у розпорядженні Укрінформу.

"На адресу ТОВ «Аерохендлінг» надійшло звернення від керівництва Незалежної профспілки авіапрацівників про нібито порушення ТОВ «Аерохендлінг» трудового законодавства . Розуміючи важливість ефективного діалогу між керівництвом та найманими працівниками, ми повідомили Профспілку про необхідність проведення зустрічі та обговорення питань, проте наше звернення було проігнороване. Натомість продовжуються незаконні публічні заклики до проведення страйків та зустрічей у прес-центрі, замість зустрічі за круглим столом для діалогу", - пояснюють у компанії.

У заяві наголошується, що 15 років компанія є оператором українського ринку хендлінгових послуг та успішно працює в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», забезпечуючи якісне обслуговування пасажирів, багажу та наземне обслуговування повітряних суден.

"ТОВ «Аерохендлінг» забезпечує працевлаштування близько 800 осіб, які мають належні умови праці та конкурентну заробітну плату. Середня заробітна плата серед персоналу, який здійснює обслуговування пасажирів, за останній звітний період становила 16 тисяч гривень. Будучи відповідальним роботодавцем, ми також забезпечуємо працівників форменним одягом та безкоштовною доставкою на робоче місце", - додають у компанії.

У коментарі Укрінформу перший заступник генерального директора МА «Бориспіль» Євгеній Дихне запевнив, що аеропорт «Бориспіль» має достатні трудові ресурси, щоб упоратися зі збільшенням навантаження у разі страйку працівників компанії "Аерохендлінг", запланованого на 19 червня.

"У зв’язку із появою чергової неправдивої інформації щодо зупинки аеропорту через нібито страйк працівників ми категорично заявляємо: пасажири - наш пріоритет! Компанія "Аерохендлінг" обслуговує близько 30% рейсів в аеропорту «Бориспіль». У разі нестачі персоналу для пасажирського обслуговування ми маємо в розпорядженні трудові ресурси і впораємось із збільшенням навантаження", - сказав він.

Читайте також: Профспілка авіапрацівників ТОВ «Аерохендлінг» 19 червня планує розпочати страйк

Перший заступник гендиректора аеропорту запевнив, що жоден пасажир не відчує дискомфорту, усі рейси будуть обслуговані вчасно і відповідно до стандартів.

Дихне закликав представників страйккому не вводити в оману пасажирів, а також наголосив, що компанія "Аерохендлінг" є приватною і жодного юридичного відношення до аеропорту не має.

Як повідомлялося, 5 червня на прес-конференції в Укрінформі Незалежна профспілка авіапрацівників ТОВ «Аерохендлінг» оголосила, що 19 червня планує розпочати страйк через трудовий конфлікт між працівниками і керівництвом компанії.

За словами голови страйкового комітету, голови Ради НПА ТОВ «Аерохендлінг» Олексія Попова, у компанії багато проблемних соціально-економічних питань, зокрема щодо рівня зарплат працівників, обсягів виконуваної ними роботи, підписання трудового договору, створення належних умов праці та дотримання трудового законодавства. Він також заявив, що керівництво "Аерохендлінгу" відмовляється іти на мирні переговори та ігнорує всі надіслані профспілкою запити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-