Укргазбанк розширить асортимент фінансових послуг для аграріїв

Укргазбанк розширить асортимент фінансових послуг для аграріїв

Укрінформ
Державний Укргазбанк і надалі посилюватиме підтримку аграріїв, попри те, що частка агросектору в загальному портфелі банку вже перевищує 30%.

Про це заявив директор департаменту корпоративного бізнесу Укргазбанку Олександр Існюк під час IV Міжнародної конференції Grain Ukraine, що днями відбулася в Одесі, повідомили Укрінформу в прес-службі банку.

«Після кризи агробізнес мав суттєве обмеження у кредитуванні, через що був змушений відкладати свої нові масштабні програми. Проте нині стабільні показники нарощування доходу банківського ринку свідчать про те, що настав сприятливий час для поновлення програм підтримки саме цього сегменту. А головне, що банки можуть надавати доступне фінансування завдяки компенсаційним програмам», – зазначив Існюк.

Він наголосив на активній підтримці Укргазбанком державних програм для аграріїв: кредити для фермерських господарств, компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва, підтримка тваринництва тощо. Крім того, держбанк надає еко-кредити, бере участь у глобальних програмах торгового фінансування, кредитує купівлю білоруської сільгосптехніки та устаткування.

За словами Існюка, неабияким попитом серед клієнтів Укргазбанку користується партнерська програма з урядом Республіки Білорусь, яка дозволяє банку пропонувати українським споживачам оптимальні умови отримання кредитів на придбання якісної білоруської техніки. Зокрема Міністерство фінансів Білорусі з коштів держбюджету надає Укргазбанку компенсацію в розмірі 2/3 облікової ставки Національного банку України, що діє на дату укладення кредитного договору з клієнтом.

Читайте також: Укргазбанк відновив програму пільгового кредитування білоруської техніки

Також перспективними, з точки зору банкіра, можуть бути напрямки співпраці за лізинговими схемами.

«Проект фінансування банком українського агрохолдингу на придбання власного парку залізничних вагонів із 108 сучасних залізничних вагонів-зерновозів – це приклад фінансового лізингу з максимально лояльними умовами, спрощеною процедурою оформлення та індивідуальними графіками погашення заборгованості. Новий автопарк дозволить компанії оптимізувати витрати на логістику зерна, знизити втрати при зберіганні, позбутися залежності від інших елеваторів та оперативно відвантажувати зернові культури. І для нас, як державного банку, надзвичайно приємним є й той факт, що модель цих вагонів була розроблена в Україні - заводом «Карпати», – пояснив Існюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-