Мінфін почав ділити ДФС на дві служби

Мінфін почав ділити ДФС на дві служби

Укрінформ
Державну фіскальну службу перевели у статус припинення, що є обов'язковим під час реорганізації шляхом поділу, однак вона продовжуватиме реалізовувати повноваження до створення Державної митної служби та старту роботи вже створеної Державної податкової служби.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів на своїй сторінці у Facebook.

"Державну фіскальну службу України переведено у статус припинення, що є обов'язковим в рамках поділу. При цьому, для забезпечення виконання функцій, Державна фіскальна служба України продовжуватиме реалізовувати відповідні повноваження до створення Державної митної служби України та повного старту роботи вже створеної Державної податкової служби України", - йдеться в повідомленні.

У Мінфіні зазначають, що процес створення нової Державної податкової служби відбувається надзвичайно динамічно. Сьогодні Державна податкова служба отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій на основі документів, поданих головою Державної податкової служби України 10 травня 2019 року.

Читайте також: ДФС цього року забезпечила надходження ЄСВ у 40 мільярдів

Як повідомляв Укрінформ, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів утворив Державну податкову і Державну митну служби, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу. 6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС і ДМС, а 20 березня оголосив конкурс на керівників ДПС і ДМС. 8 травня 2019 року розпорядженням Кабміну головою Державної податкової служби призначено переможця конкурсу Сергія Верланова.

Водночас конкурс на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби призупинено Комісією з питань вищого корпусу державної служби відповідно до ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва. Тому до моменту призначення голови Держмитслужби чисельність митного спрямування тимчасово залишиться в апараті ДФС та її територіальних органах, що дозволить забезпечити належне функціонування митних органів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-