Нафтогаз розгляне доцільність виходу на ринок єврооблігацій

Нафтогаз розгляне доцільність виходу на ринок єврооблігацій

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" розглядатими доцільність виходу на ринок єврооблігацій для фінансування дефіциту ліквідності ближче до вересня. Також компанія вважає перспективним внутрішній ринок облігацій.

Про це у ході Міжнародної інвестиційної конференції 2019 Сoncorde Capital сказав голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо розглядати доцільність такого виходу (на ринок єврооблігацій, - ред.) ближче до вересня, але це питання поки буде залежати від того, наскільки успішним буде Міністерство фінансів. У них запланований випуск, який, наскільки я розумію, повинен відбутися або наприкінці травня або на початку червня. Залежно від обсягів, попиту і вартості цього запозичення ми будемо приймати рішення: йти чи не йти ", - зазначив він.

За його словами, Нафтогаз також вважає "дуже перспективним" внутрішній ринок облігацій.

"Можливість виходу туди буде зрозуміла ближче до кінця літа ", - прокоментував голова Нафтогазу.

Читайте також: Путін очікує особистих перемовин із Зеленським щодо транзиту газу — Коболєв

Коболєв також нагадав, що Нафтогаз працює над залученням коштів від Державного експортного кредитного агентства КНР Sinosure.

"Ми підписали меморандум на $1 млрд на початку цього року. Ми вже багато працюємо з китайськими підрядниками і сподіваємося, що частину нашого дефіциту зможемо компенсувати саме з цього напрямку", - додав Коболєв.

Як повідомлялося, Нафтогаз оцінює дефіцит ліквідності на 2019 рік у обсязі 35,2 млрд грн. Також компанія потребує коштів для створення запасів газу на рівні 20 млрд куб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-