Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку "Стандарт"

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 15 травня 2019 року завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ "КБ "Стандарт".

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"15 травня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «Комерційний Банк «Стандарт» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР). Відповідно Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Фонд гарантування минулого тижня продав активи банків на 89 мільйонів

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2015 року ПАТ "КБ "Стандарт" було віднесено до категорії неплатоспроможних через здійснення банком ризикової діяльності, наслідком чого було погіршення показників його фінансового стану, і наявність загрози інтересам вкладників та інших кредиторів. Національний банк України 18 червня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ "Стандарт".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-