Аналітики прогнозують помірне зростання долара до гривні

Аналітики прогнозують помірне зростання долара до гривні

Укрінформ
В Україні цього тижня очікується помірне зростання долара до гривні, готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,8 / 27,0 грн.

Про це йдеться в прес-релізі Альпарі, який є в розпорядженні Укрінформу.

"Цього тижня ми очікуємо помірного зростання долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 26,9 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,8/27,0 грн", - йдеться в повідомленні.

У Альпарі зазначають, що минулого тижня курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився різноспрямовано. На міжбанку він незначно знизився, на інших сегментах валютного ринку зріс на 0,2-0,5%.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 26,71 грн до 26,85 грн (+ 0,5%). Попит / пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час знизилися з 26,710 / 26,740 до 26,690 / 26,715 (-0,1%). Середні курси купівлі / продажу готівкового долара в банках за тиждень зросли з 26,70 / 26,95 до 26,76 / 27,09 (+0,2% / + 0,5%). Водночас спред між середньою продажем і середньої покупкою розширився з 1,0% до 1,2% за рахунок більш швидкого зростання курсу продажу в порівнянні з покупкою.

Читайте також: У Зеленського запевняють, що продовжуватимуть співпрацю з МВФ

Експерти зазначають, що опитування учасників голосування на другому турі президентських виборів і попередні підсумки повністю збіглися з результатами попередніх соціологічних опитувань. Так як результат був очікуваним, він не став шоком для валютного ринку.

"Долар у першій половині понеділка знижувався і на готівковому ринку, і на міжбанку, втрачаючи в порівнянні з п'ятницею близько 10 копійок. Найближчим часом ми очікуємо, що курс залишиться близько 27 грн з можливою тенденцією зовсім незначного зростання", - повідомили в Альпарі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-