АМКУ закрив справу проти Київстару, Vodafone і lifecell

АМКУ закрив справу проти Київстару, Vodafone і lifecell

Укрінформ
Антимонопольний комітет закрив справу проти трьох мобільних операторів - "Київстар", Vodafone Україна та lifecell, порушену за фактами недобросовісної реклами.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

"Прийнято рішення про закриття справи у зв’язку з виконанням рекомендацій Антимонопольного комітету України у повному обсязі та у встановлені строки", - йдеться в інформації про рішення Антимонопольного комітету.

Зазначається, що рішення про необхідність усунення порушень трьома мобільними операторами були ухвалені 11 та 12 грудня 2018 року.

Читайте також: АМКУ оштрафував 22 постачальників харчування для армії

Як відомо, в грудні 2018 року, за взаємними скаргами самих мобільних операторів, АМКУ розробив рекомендації, за якими компанії «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell мали утриматися від вживання в рекламі формулювань, що не можуть бути підтверджені фактичними даними і можуть вводити в оману споживачів.

За словами Державного уповноваженого АМКУ Марії Процишен, в АМКУ визнали, що використання таких слів, як «найбільше покриття», «найбільша швидкість», «лідер» створюють у споживача реклами сприйняття першості і можуть вплинути на купівлю послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-