У ПриватБанку запевнили, що працюють у звичайному режимі

У ПриватБанку запевнили, що працюють у звичайному режимі

Укрінформ
Рішення Окружного адміністративного суду Києва жодним чином не впливає на роботу банку, сам банк працює в стандартному режимі.

Про це на прес-брифінгу щодо оскарження рішення про націоналізацію ПАТ КБ "ПриватБанк" сказав голова ПриватБанку Петр Крумханзл, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Рішення суду жодним чином не впливає на роботу банку, банк працює в стандартному режимі. У нас немає якихось нестандартних ситуацій, ми не бачимо, щоб хтось знімав більше грошей, ніж зазвичай", - сказав Крумханзл.

Як повідомляв Укрінформ, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. Розгляд даної справи тривав із червня 2017 року, її розмір перевищував 50 томів.

Читайте також: Мінфін не має пропозицій від інвесторів щодо купівлі ПриватБанку

В Окружному адміністративному суді Києва пояснили своє рішення стосовно визнання незаконною націоналізації ПриватБанку тим, що відповідачі у цій справі не довели правомірності віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Водночас у Національному банку наполягають, що рішення стосовно неплатоспроможності ПриватБанку ухвалювалося на основі аналізу якості його активів, в результаті чого було зафіксовано від'ємний капітал.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-