Укрзалізниця планує підписати угоду щодо нового контейнерного сервісу

Укрзалізниця планує підписати угоду щодо нового контейнерного сервісу

Укрінформ
Наприкінці травня Укрзалізниця планує підписати угоду щодо організації нового контейнерного сервісу Литва - Білорусь - Україна.

Основні питання з реалізації цього проекту обговорили на спільній зустрічі у Мінську представники Укрзалізниці, Білоруської залізниці, Литовської залізниці, компаній «Containerships» (Україна) і «Intermodal Container Service» (Литва), повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"Передбачається, що вже найближчим часом учасники проекту мають узгодити технологію роботи нового сервісу, тарифи та графік руху, а наприкінці травня — підписати відповідну угоду щодо реалізації проекту", - йдеться у повідомленні.

Як розповів директор операційний АТ «Укрзалізниця» В'ячеслав Єрьомін, на зустрічі було вирішено, що до 1 травня 2019 року триватиме робота з підготовки підсумкового проекту угоди з організації нового контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна, розроблятиметься технологія та графік руху поїзда. До 18 травня сторони планують розглянути можливість застосування для нового проекту тарифних умов, що діють у рамках поїзда «Вікінг». "Розраховуємо, що підсумкові документи за новим проектом контейнерного сервісу Литва — Білорусь — Україна будуть підписані під час проведення Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту 29-31 травня 2019 року в Одесі", — розповів він.

Читайте також: Укрзалізниця запустить на маршруті Бориспільського експресу новий поїзд

Для впровадження нового контейнерного сервісу у сполученні Литва — Білорусь — Україна Укрзалізниця, зокрема, пропонує використовувати технологію поїзда комбінованого транспорту «Вікінг», асоційованим оператором якого є литовська компанія «Intermodal Container Service».

«Поїзд «Вікінг» курсує з 2003 року в рамках транспортного коридору Північ — Південь і зарекомендував себе як брендовий продукт зі своїм ім’ям, тарифною політикою та сервісом. Досвід, набутий під час організації перевезень цим поїздом, безумовно, стане надійним підґрунтям у реалізації нових проектів», — зазначив директор департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Андрій Мірошніков.

Білоруська сторона пропонує реалізувати новий проект на території Білорусі через офіційного експедитора Білоруської залізниці — ДП «Білоруський транспортний логістичний центр». А представники української компанії «Containerships», яка є потужним логістичним оператором у Європі, висловили пропозицію організувати контейнерний сервіс у напрямку порту Клайпеда (станція Драугісте) — Київ (станція Бровари)/порт Одеса (станція Одеса Порт-експ.).

Учасники робочої зустрічі також обговорили періодичність і графік руху контейнерного поїзда у сполученні Литва — Білорусь — Україна. Зокрема, компанія «Intermodal Container Service» вбачає за доцільне на початковому етапі забезпечити роботу контейнерного сервісу з періодичністю одна пара поїздів на тиждень. Адже ідея сервісу полягає саме в регулярності контейнерних перевезень, курсуванні поїзда в повному складі (не менше 57 умовних вагонів) і дотриманні графіка руху поїздів.

Як повідомляв Укрінформ, днями Укрзалізниця запустила вже 19-ий контейнерний поїзд — до Польщі, який скоротив швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею до 40 годин замість кількох діб

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-