Фінансування

Фінансування "оборонки" за три роки збільшилось у понад 100 разів - МЕРТ

Укрінформ
Завдяки роботі Мінекономрозвитку збільшено фінансування оборонно-промислового комплексу у понад 100 разів - з 30 млн грн у 2016 році до 3,2 млрд грн в 2018 році.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

“З 2014 року армія та силові структури отримали близько 26 тис. одиниць озброєння, зброї та військової техніки і 7000 з них – абсолютно нові та модернізовані зразки. Завдяки роботі Мінекономрозвитку ми збільшили фінансування оборонно-промислового комплексу у понад 100 разів - з 30 млн грн у 2016 році до 3,2 млрд грн в 2018 році. Завдяки цим коштам підприємства ОПК запровадили понад 200 розробок новітнього озброєння та військової техніки”, - сказав перший віце-прем’єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він зазначив, що запуск нового виробництва в середньому триває від 2 до 4 років, однак уже можна говорити про конкретні результати.

“Ми завершили створення серійного виробництва за проектом “Вільха” та комплексів “Нептун”, створили виробничі потужності для серійного виготовлення набоїв для стрілецької зброї, що дозволить забезпечити набоями відповідного калібру увесь силовий блок України. Ми також розпочали створення виробництва корпусів для боєприпасів калібрів від 100 до 155 міліметрів за унікальними технологіями, які наразі є лише у США, Туреччини, Китаю, Південної Кореї та відтепер в України”, - наголосив Кубів.

Читайте також: Мала приватизація може вивести Україну в ТОП-50 Doing Business - Кубів

Він зазначив, що Мінекономрозвитку також створює умови для розвитку підприємств бронетанкової галузі.

“Ми розширили виготовлення дизельних двигунів для бронетехніки, у тому числі танків “Оплот”, а також бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3. Все це підвищує обороноздатність української армії та докорінно модернізує технічне оснащення наших військових, що особливо важливо в період збройної агресії Росії на Сході України”, - зауважив Кубів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-