Фонд держмайна планує у квітні виставити «Центренерго» на конкурс

Фонд держмайна планує у квітні виставити «Центренерго» на конкурс

Укрінформ
Фонд державного майна планує у квітні 2019 року виставити «Центренерго» на конкурс.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав в. о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.

"Фонд державного майна разом з інвестиційним радником Ernst & Young продовжує роботу з підготовки «Центренерго» до продажу». Плани щодо приватизації цього активу незмінні, і в квітні ми повторно виставимо «Центренерго» на конкурс", - йдеться в повідомленні.

Трубаров зазначив, що сьогодні Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності погодив проект розпорядження КМУ «Про затвердження планів розміщення акцій підприємств паливно-енергетичного комплексу». Йдеться про продовження строку розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Центренерго» до 30 вересня цього року.

"Очікую, що на найближчому засіданні уряду дане питання буде проголосоване", - написав Трубаров.

Читайте також: Первомайську гідроелектростанцію готують до продажу

Як повідомляв Укрінформ, конкурс з продажу державного пакета акцій ПАТ "Центренерго" 13 грудня 2018 року не відбувся, оскільки учасники конкурсу - ТОВ "Укрдонінвест" та Виробниче унітарне підприємство "Нафтобітумний завод", не були допущені до участі через невідповідність документації вимогам законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-