Омелян побачив найслабшу ланку у транспортній інфраструктурі

Омелян побачив найслабшу ланку у транспортній інфраструктурі

Укрінформ
В Україні необхідно налагоджувати якісний залізничний приміський зв'язок.

Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив у неділю у ефірі телеканалу “Прямий”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я зараз багато подорожую по Україні, щоб особисто перевірити, що відбувається з інфраструктурою, а не просто читати звіти у себе в кабінеті. І я бачу, що нам необхідно налагоджувати якісний залізничний зв'язок, в першу чергу приміський, це те, на що найбільше скаржаться люди. Але ми також говоримо відверто, що це має бути співпраця Укрзалізниці, місцевих органів влади, і, безумовно, з боку держави має бути солідна підтримка, якщо ми хочемо мати якісні послуги приміського залізничного зв'язку, і безумовно, достатню кількість потягів, які б ходили у всіх напрямках”, - сказав Омелян.

Читайте також: Укрзалізниця й КМДА розробляють проект приміського сполучення європейського зразка

Він уточнив, що “у нас немає іншого варіанту, аніж змінювати залізницю, але ми повинні чітко розуміти, що все впирається в кошт”.

“...Ті часи, коли коштом Укрзалізниці будувалися аеропорти, дороги, запускалися нові маршрути іншими видами транспорту, вони вже минули. І треба говорити відверто, що має бути допомога з боку державного бюджету або місцевих органів влади”, - наголосив Омелян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-