Іноземні інвестиції свідчать про довіру та підтримку України - Порошенко

Іноземні інвестиції свідчать про довіру та підтримку України - Порошенко

Онлайн
Укрінформ
Іноземні інвестиції, що здійснюються під час війни, свідчать про довіру та підтримку України.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку в рамках робочої поїздки у Чернівецьку область, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"5 років тому ми разом окреслили план руху, цей план є правильним та вивіреним. Про це переконливо свідчать результати, які ми отримали. Одним з таких свідчень є іноземні інвестиції. Вони були вкладені під час війни - коли інвесторам дуже непросто ухвалювати рішення. Це є символ довіри та підтримки", - сказав Порошенко.

Він, зокрема, розповів, що інвестиції відбуваються у сектор АПК - вирощування та переробку, в енергетику, в тому числі альтернативну, у машинобудування.

"Уже 5 років ми йдемо своїм шляхом - шляхом повернення України в родину європейських народів. Ні російська агресія, ні передвиборчі перегони не змусили та не змусять нас повернутися назад, звернути з нашого шляху. Напрямок визначений Революцією Гідності", - зазначив Президент.

Читайте також: Порошенко не виключає запровадження щорічної "тринадцятої пенсії"

Порошенко наголосив, що готовність інвесторів вкладати кошти є свідченням того, що інвестори також готові працювати над планом розвитку України.

"Це довіра до влади, до громади, до людей. Україна йде правильним шляхом, демонструє вагомі результати. Про позитив варто нагадувати. Варто пояснювати, що він не є випадковим. Варто згадувати, як наполегливо ми йшли до кожного окремого пункту", - додав Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-