Торговці цінними паперами в Україні зможуть надавати послуги в режимі online

Торговці цінними паперами в Україні зможуть надавати послуги в режимі online

Укрінформ
Національна комісія з цінних паперів та фондових ринків врегулювала надання професійними торговцями цінними паперами послуг своїм клієнтам online відповідно до аналогічних стандартів ЄС.

Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

«Нові можливості розвитку online торгівлі для українських професійних учасників фондового ринку, які відповідають стандартам ЄС, нададуть поштовх його розвитку. Ми очікуємо суттєвого пожвавлення операцій з надійними та ліквідними цінними паперами через прихід на ринок нових інвесторів, з широкого масового сегменту. Дієві та захищені online рішення сприятимуть інвестуванню населення, зокрема, у державні боргові зобов’язаня (ОВДП)», - прокоментував нововведення голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

Зазначається, що відтепер ліцензовані професійні торговці можуть пропонувати своїм клієнтам програмні продукти для дистанційного обслуговування після сертифікації їх у НКЦПФР. Комісія перевірятиме програмні рішення (ПО, застосунки, системи прямого доступу «клієнт-біржа») на відповідність стандартам кібербезпеки та дотримання прав інвестора.

Користувачі таких програмних рішень отримають можливість дистанційно укладати договори, передавати брокеру замовлення на купівлю/продаж фінансових інструментів, отримувати потрібну для ухвалення інвестиційних рішень інформацію.

Читайте також: Омелян вважає, що заміна Коболєва у Нафтогазі зіграє на руку Газпрому

Крім цього, торговці можуть надавати в користування кваліфікованим клієнтам свій віддалений доступ до електронної торговельної системи фондової біржі. В результаті такий клієнт зможе самостійно та в реальному часі брати участь у торгах, тобто подавати заявки на купівлю/продаж безпосередньо під час торгів.

"Нововведення підвищать рівень зручності та ефективності інвестиційної діяльності. Також нададуть можливість розширити коло інвесторів й сприятимуть пожвавленню операцій з доступними якісними фінансовими інструментами", - підсумували в Національній комісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-