У МЕРТ пояснили, що є дієвим інструментом економічного зростання

У МЕРТ пояснили, що є дієвим інструментом економічного зростання

Фото
Укрінформ
Цифровізація економіки та суспільства є дієвим інструментом економічного зростання.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку за підсумками Третої Міністерської зустрічі з цифрової економіки країн ЄС та країн Східного партнерства у Бухаресті, за участі першого віце-прем’єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

"Це (цифровізація економіки та суспільства - ред.) дієвий інструмент економічного зростання, який створює широкі можливості для залучення сучасних передових технологій в усі галузі економіки і життя. Цифровий ринок дозволить створити успішну торгівлю, кращу безпеку, залучити більше можливостей для підприємців та кращі умови для життя громадян”, - сказав Кубів.

Він нагадав, що Україна вже є частиною процесу цифрової трансформації, який включає в себе розвиток новітніх технологій зв'язку, кібербезпеку, зменшення плати за послуги міжнародного роумінгу з країнами Східного партнерства та ЄС, розвиток цифрової інфраструктури та електронну торгівлю.

“Ми забезпечили цифровізацію публічних закупівель завдяки “Прозорро”, сформували розгалужену систему центрів надання адміністративних послуг і готові глибинно інтегруватися до Євросоюзу у значній кількості сфер: розширенні зовнішньої торгівлі, гармонізації стандартів з ЄС, масштабному реформуванні систем освіти, охорони здоров'я та інших”, - пояснив Кубів.

Читайте також: Завдяки ProZorro держава заощадила майже 75 мільярдів - МЕРТ

Перший віце-прем'єр міністр зазначив, що з 2018 року Україна долучилася до двоетапної оцінки Дорожньої карти інтеграції в Єдиний цифровий ринок ЄС, яку проводить Єврокомісія.

“Україна готова рухатись у цьому напрямку навіть далі, ніж це передбачено Угодою про асоціацію з ЄС. Найбільш важливими та актуальними напрямами цифровізації є кібербезпека, розвиток інновацій, електронне урядування та розвиток електронної торгівлі. У свою чергу це дозволяє розвинути українську цифрову інфраструктуру та ефективно покращити умови та якість життя людей по усій країні”, - наголосив Кубів.

Перший віце-прем'єр-міністр України закликав ЄС надати сприяння та підтримку Україні щодо розбудови цифрової інфраструктури, яка є основою для подальших процесів цифровізації.

За підсумками зустрічі учасники схвалили Декларацію, якою підтвердили політичну згоду країн ЄС та Східного Партнерства продовжувати діалог про зниження тарифів на послуги роумінгу, що також сприятиме реалізації практичних кроків у цьому напрямі.

Фото: МЕРТ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-