Ціна активів Фідобанку

Ціна активів Фідобанку "на папері" у 5 разів вища за реальну - Фонд гарантування

Укрінформ
Активи ПУАТ «Фідобанк» «на папері» коштували майже 9 млрд грн, а за висновками незалежних оцінювачів їхня вартість ледве перевищила 2 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"Вартість активів ПУАТ «Фідобанк» при оцінці виявилась майже у 5 разів нижчою за ту, що була показана у балансовій звітності банку: якщо «на папері» активи коштували майже 9 млрд грн, за висновками незалежних оцінювачів їхня вартість ледве перевищила 2 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

За словами директора департаменту розслідування протиправних діянь ФГВФО Катерини Мисник, однією з нетипових махінацій було переведення ПУАТ «Фідобанк» у липні 2015 р. на рахунок певної кіпрської компанії у BANK OF NEW YORK 3,8 млн доларів як роялті за використання товарного знаку банку.

Також, однією з перших і наймасштабніших шахрайських схем в ПУАТ «Фідобанк» стала псевдоінвестиційна діяльність навколо придбання його власником у 2013 р. «Ерсте Банку».

Також, нібито для поліпшення фінансового стану банку ПУАТ «Фідобанк» було прокредитовано на 1,5 млрд грн підконтрольні факторингові компанії, директорами яких були працівники служби безпеки ПУАТ «Фідобанк».

Читайте також: У лютому відбудуться аукціони з продажу активів Діамантбанку та банку Петрокоммерц

Як повідомляв Укрінформ, у липні 2016 року Національний банк України ухвалив рішення про ліквідацію «Фідобанку». У банку почались проблеми з виконанням зобов'язань перед клієнтами у результаті відтоку коштів. Станом на 20 травня 2016 року загальна сума невиконаних банком операцій клієнтів перевищила 500 млн. грн. (9% від його зобов’язань).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-