Уряд затвердив склад наглядової ради АМПУ - Саєнко

Уряд затвердив склад наглядової ради АМПУ - Саєнко

Укрінформ
Кабінет міністрів затвердив склад наглядової ради державного підприємства "Адміністрація морських портів України".

Про це повідомляє міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко у Facebook.

"Уряд затвердив обраний Комітетом з призначень склад Наглядової ради ДП «Адміністрація морських портів України». До нього увійшли 4 незалежні кандидати та 3 представників держави", - написав Саєнко.

Він додав, що попередній відбір незалежних членів здійснювала міжнародна компанія з пошуку та відбору керівного персоналу Boyden Ukraine.

Зокрема, незалежними членами наглядової ради стали: Хуртьєне Вольфганг з Німеччини, який 14 років працював у департаменті портового планування Гамбурга; Ян Ван Шоонховен з Нідерландів, який має міжнародний досвід розробки та реалізації інфраструктурних проектів; Патрік Верховен з Бельгії, який вже понад 25 років обіймає керівні посади в міжнародних портових організаціях; Юлія Клименко з України, яка має досвід у наглядових радах, зокрема представляла інтереси як акціонера у холдинговій компанії України.

Читайте також: Кабмін прийняв рішення для доставки пенсій Укрпоштою

Представниками держави у наглядовій раді стали екс-керівник правління ПрАТ "Українське дунайське пароплавство" Дмитро Барінов, виконавчий директор Офісу реформ Кабінету міністрів України Антон Ященко, працівник Міністерства інфраструктури Тарас Троцький.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-