Наглядова рада Фонду енергоефективності вже повністю сформована - Зубко

Наглядова рада Фонду енергоефективності вже повністю сформована - Зубко

Укрінформ
Європейський Союз офіційно делегував свого представника, спеціаліста у сфері аудиту Лауру Гарбенцьют до наглядової ради Фонду енергоефективності. Таким чином рада повністю сформована.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду, спеціально створеного ЄС та урядом Німеччини для підтримки реформи енергоефективності в Україні, повідомляє Мінрегіонбуд.

"Європейський Союз офіційно делегував свого представника до Наглядової ради Фонду енергоефективності. Це Лаура Гарбенцьют, яка має значний досвід роботи в сфері аудиту, зокрема працювала в авторитетній міжнародній компанії PricewaterhouseCoopers. Наглядова рада Фонду енергоефективності повноцінно сформована", - сказав Зубко.

Раніше за результатами конкурсу незалежними членами наглядової ради Фонду енергоефективності вже стали Анджей Райкевич (Польща), який згодом був обраний головою наглядової ради, та Юлія Сабатюк (Україна). Також уряд призначив двох представників від Кабінету міністрів України - це заступник міністра фінансів Юрій Гелетій, який координуватиме роботу з державними коштами і міжнародними фінансовими інституціями, та директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Наталія Хоцянівська.

Читайте також: Данський фонд інвестував 5 мільйонів євро у сонячну електростанцію на Житомирщині

Наглядова рада Фонду енергоефективності формується з двох представників уряду, двох незалежних членів та одного представника міжнародних донорів. Члени наглядової ради обираються на п’ятирічний термін, а одна й та ж особа може обиратися не більше трьох разів підряд і тільки шляхом конкурсного відбору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-