Кубів презентував інвестиційний потенціал України на саміті в Мумбаї

Кубів презентував інвестиційний потенціал України на саміті в Мумбаї

Укрінформ
Перший віце-прем'єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на 25-му Міжнародному саміті партнерства презентував торговельно-економічний та інвестиційний потенціал України.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

«13 січня 2019 року перший віце-прем'єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів презентував торговельно-економічний та інвестиційний потенціал України на 25-му Міжнародному саміті партнерства, який проходить у Мумбаї (Індія)», - йдеться в повідомленні.

Кубів зазначив, що Україна є надійним партнером для торгівлі та інвестиційної співпраці, а українська економіка демонструє стале зростання.

«Україна має широкий спектр проектів у різних сферах, привабливих для залучення інвестицій та розвитку виробництва якісної продукції із високою доданою вартістю. Це агроіндустрія та енергетика, промисловість загалом і авіабудування, зокрема, включаючи ремонт та обслуговування літаків, постачання гвинтокрилів для потреб медицини та інших цивільних потреб. Усе це може зацікавити індійський бізнес. Ми в свою чергу пропонуємо максимально сприятливий діловий клімат», - сказав Кубів.

Кубів зауважив, що торгівля між Україною та Індією має позитивну динаміку: за 10 місяців 2018 року двосторонній товарообіг склав $2,3 млрд, де експорт української продукції складає понад $1,8 млрд. Таким чином, Індія є найбільшим торговельним партнером України серед країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Читайте також: Цьогоріч на відновлення місцевих доріг піде майже 15 мільярдів - Гройсман

«Серед ключових завдань нашої подальшої співпраці має бути промислова кооперація між бізнесом України та Індії. Для цього слід ефективно використати інструменти двосторонніх міжурядових комісії та їх робочих груп за окремими напрямками. Проведення таких груп найближчим часом дозволить зберегти позитивну динаміку міждержавного діалогу та посилити взаємодію між підприємцями наших країн», - сказав Кубів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-